Metylovské mažoretky zazářily v Kozlovicích

Snad to pro Vás nebude zas až tak velké překvapení. Děvčata navštěvující zájmový kroužek Mažoretky a tanec, který působí při Základní škole v Metylovicích, se opět ukázala v záři reflektorů. S přehledem předvedla divákům z našeho regionu svou úspěšnou sestavu „Šmoulinky“.

V Kozlovicích totiž v pátek 30.11.2012 pořádali v tamním Obecním domě 2.ročník výstavy „Školy a umění“. Po boku několika dalších základních, a také uměleckých škol z okolí, se tam Základní škola v Metylovicích prezentovala výtvarnými pracemi našich žáků, a také již zmíněným vystoupením mažoretek. Žáci ostatních škol se na akci předvedli zpěvem, hrou na hudební nástroje a tancem.

Ukázka mažoretkové sestavy byla v tomto programu jedinečná. Pro naše děvčata je hlasitý potlesk plného hlediště zúročením jejich úsilí, které věnují tvrdému tréninku na hodinách kroužku.                                                 Dagmar Mačejovská