Dětský den

Ve čtvrtek 27. 6.  si rodiče ze SRPŠ připravili zábavné dopoledne pro děti i žáky celé školy. Však si taky zaslouží po celém roce jeden den odfouknout a trochu si zařádit.

Pro všechny byl připraven bohatý program – dětská vystoupení vystřídali psovodi, klauni. Pro ty pružnější a větší milovníky pohybu pak skákací hrad. Na závěr se mohli všichni vyřádit v pěně, kterou připravili hasiči z Palkovic. Pro hladovce si rodiče připravili stánek s občerstvením.

Jako každý rok byla vyhodnocena třída, která během roku nasbírala nejvíce PET víček. Letos se sbírala víčka pro Elišku, která se na žáky přijela podívat.

Nejlépe sbírající třída – 2. třída

Cenou pro třídu byl nádherný velký dort, na kterém si všichni pochutnali. Aby nebylo Elišce smutno, že nemůže jíst dort s dětmi, rodiče jí upekli malý vlastní dort, který ji na dětském dni darovali.

Velmi děkujeme za výborně připravenou akci, kterou si všichni náramně užili.

Kolektiv učitelů