Bezhotovostní platba za stravné

Bezhotovostní platby za stravování

Vážení rodiče, zaměstnanci a strávníci školní jídelny ZŠ a MŠ Metylovice 620. Na základě vašich žádostí jsme se rozhodli umožnit vám i bezhotovostní platby stravného. Máte tak možnost platit buď v hotovosti, nebo bezhotovostně.

Co je třeba udělat pro bezhotovostní platbu:

1. Zajít do banky, v níž máte zřízen svůj běžný účet, a zadat povolení k inkasu ze svého účtu na účet našeho zařízení.
Potřebné údaje:
• Název zařízení (naše zařízení):
Základní škola Mjr. Ambrože Bílka a Mateřská škola Metylovice,
příspěvková organizace, Metylovice 620, 739 49
• Číslo účtu příjemce platby (naše zařízení): 27-3602630257
• Kód banky příjemce platby (naše zařízení): 0100
• Limit jednotlivé platby inkasa: 1000 Kč.
• Nechat si potvrdit v bance povolení inkasa pro ZŠ
• S potvrzením o povolení inkasa zajít k p. Klimánkové, která údaje zanese do stravovacího systému.
• Stravné se bude stahovat zpětně vždy k 5. dni v měsíci.
• Na každý měsíc bude stravování Vašeho dítěte automaticky nahlášeno – v případě nepřítomnosti dítěte je nutno provést odhlášku.
• První platba proběhne 3. dubna za měsíc březen.
• Pak už je třeba jen hlídat, aby na vašem účtu v bance byl vždy k 5. dni v měsíci dostatek finančních prostředků.
• V případě neúspěšné platby inkasem, např. kvůli nedostatku peněz na účtě ,je nutno zaplatit hotově u p. Klimánkové. (Neposílejte peníze na účet školy, bude vráceno zpět)

Stanovení limitu povolení inkasa

Rodič s 2 a více dětmi musí počítat s tím, že limit 1000 Kč je stanoven na jedno dítě, tudíž na 2 děti to bude 2000 Kč, na 3 děti 3000 Kč atd.

Poznámka: Stahovat se bude přesná částka podle počtu jídel v měsíci, odečítány budou odhlášky za minulý měsíc. Vše do limitu 1000 Kč na jedno dítě.

Další informace Vám ráda poskytne p. Klimánková , tel. 605 701 386

Potvrzení dodejte nejpozději do