Zdravím….

…..všechny, kdo tohle budou číst a doufám, že se sejdeme v hojném počtu na sobotní vaječině.
Minulý rok byla hrozná zima, navzdory tomu jsme akci hrdě dokončili a pak zkřehlí balili a uklízeli věci pod přívalem deště, ale letos to vypadá, že si i zapinkáme 🙂 a zaplníme hřiště…to menší myslím 🙂 ale když nás bude víc, tak třeba i velké, těší nás totiž zájem rodičů, kteří se zapojují do akcí pořádaných školou a SRPŠ, třeba zákusky na Maškarním plese byly výborné :-).
Ovšem nejen kulináři, ale i vynalézaví lidé se u nás mohou realizovat, např. vymýšlením stále nových soutěží a úkolů ke Dni dětí, aby to s námi dospělými nebyla nuda 🙂 a děti zas poznali něco nového. Jednoduše řečeno – jsme otevření všem nápadům. Doufám, že budeme mít dostačující kotel – na ty nápady, ale hlavně vejce 🙂
Také bych chtěla poděkovat všem členům SRPŠ za ochotu obětovat svůj volný čas na organizování akcí, doprovázení dětí na výlety apod.
Těšíme se na všechny

Lucie Kokošková