Copak se děje a copak připravujeme?

Milí přátelé našeho Sdružení rodičů,

připravil jsem zde pro Vás několik informací, co naše děti „čeká a nemine“.

Školní rok 2012/2013 se nám pomalu blíží ke konci a o to víc se nám přibližují akce, které ještě v tomto školním roce pořádáme.

V sobotu 18.5.2013 organizujeme Smažení vaječiny se SRPŠ 2013. Po logistické stránce máme snad vše zajištěno, tak doufám, že nám bude přát počasí. Akce se totiž koná za každého počasí. Pozvánku s podrobným info očekávejte už brzy mj. na těchto webových stránkách.

Již se také rozběhla příprava na organizaci školních výletů, které naše SRPŠ žákům v plné výši hradí. Děti ze školy navštíví Hornické muzeum na Landeku a Interaktivní muzeum techniky v historické budově U6, oblast Dolních Vítkovic.

Ti menší ze školky navštíví ZOO Svatý kopeček v Olomouci. Dětem z MŠ ještě plánujeme zajistit kulturní vystoupení, které se uskuteční v mateřské školce. O termínech výletů i kulturního vystoupení Vás budeme průběžně informovat.

Nyní již pilně pracujeme na přípravách Dětského dne 2013 pro žáky ZŠ a MŠ Metylovice, který proběhne ve čtvrtek 27.6.2013. Budeme se snažit, aby kvalita atrakcí a soutěží byla minimálně stejná jako doposud, ne-li lepší! Neb pořád je co zlepšovat. 🙂

Mějte se všichni pěkně a na našich akcích brzy naviděnou!

Petr Černoch